SLOVENSKE KONJICE – V četrtek ob 22.58 se je na Mestnem trgu v Slovenskih Konjicah začelo močno kaditi iz stanovanja v večstanovanjskem objektu.
Po poročanju uprave za zaščito in reševanje se je zažgala hrana. Posredovali so gasilci PGD Slovenske Konjice, ki so vstopili v stanovanje, odstranili zažgano hrano s štedilnika in prezračili prostore.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
