NESREČA

Ženici izsilil prednost

Voznica, ki ji je 31-letnik izsilil prednost, se je v nesreči lažje poškodovala.
B. K. P.
 12. 8. 2015 | 21:30
 9. 9. 2025 | 09:54

NOVO MESTO – Novomeške policiste so v torek dopoldne obvestili, da sta v dolenjski prestolnici trčila osebna avtomobila, za nesrečo pa je bil kril 31-letni voznik, ki je izsilil prednost 73-letni voznici in vanjo trčil. Voznica se je v nesreči lažje poškodovala.

Nekaj ur pozneje se je prometna nesreča zgodila tudi v Krškem. Voznica, stara 30 let, je vozila iz smeri Goleka proti Leskovcu, ko je nenadoma zapeljala na nasprotni vozni pas in tam trčila v 61-letnico, ki ji je pravilno pripeljala nasproti.

Lažje ranjeno 61-letnico so reševalci odpeljali v bolnišnico, povzročiteljica pa je od policistov prejela plačilni nalog.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
PRIHODNOST
Promo
POVEZANI
Sovoznik
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
NOVA GENERACIJA
Promo
IZGUBA
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
NEPREMIČNINE
Promo
RAST
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
Promo
OSEBNE FINANCE
PromoPhoto
ZAUPANJE
PromoPhoto
NASVET
Promo
KULTURA
Promo
GOSPODARSTVO
Promo
PRVA POMOČ
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Photo
ZDRAVJE
Promo
NAPAD
PromoPhoto
TVEGANO