NESREČA

Zletel na parkirišče

Kar srečno se je končala prometna nesreča.
O. B.
 1. 9. 2015 | 11:24
 9. 9. 2025 | 04:14

GORNJA RADGONA – Kar srečno se je končala prometna nesreča, ki se je v soboto nekaj po 6. uri zgodila v radgonski industrijski coni. Ob pogledu na razbite avtomobile in zvito pločevino na parkirišču podjetja Arcont je marsikoga spreletela groza. K sreči se ni nihče ranil, niti povzročitelj, ki je uničil svojega passata, poleg njega pa še 5 parkiranih avtov. Po neuradnih podatkih je nesreči botrovala neprilagojena hitrost, zaradi katere je passata zaneslo na levo stran in čez bankino na parkirišče. Iz vozila se je sam rešil človek in peš nadaljeval pot proti mestu. Pozneje so ga policisti pripeljali nazaj, saj se je izkazalo, da je on vozil passata.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
TVEGANJE
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
TEŽKE RAZMERE
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
POVEZANI
Promo
ZDRAVJE
Promo
OSEBNE FINANCE
Promo
DONOSNO
INTERVJU
VIDEO
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
RECEPTI
Promo
KULTURA
PremiumPromo
FRANJA
Promo
ZDRAVJE
Photo
POČITNIŠKA MALHA
INTERVJU
Photo
PRESENEČENJE
Promo
SKRB ZASE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ŽIVLJENJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Sovoznik
Promo
SKRB ZA VARNOST