VOJNIK – Uprava za zaščito in reševanje poroča o nesrečnem padcu. Ob 2.14 si je v kraju Stražica, občina Vojnik, občanka pri padcu v stanovanjski hiši zlomila kolk.
Gasilci PGD Frankolovo so pomagali reševalcem RP Celje pri prenosu poškodovane osebe.
Reševalci so občanko oskrbeli in prepeljali v celjsko bolnišnico.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
