TRAGIČNO

Rodila v kopalnici, otroka zadušila?

Srbkinja trdi, da za nosečnost sploh ni vedela.
Srbkinja je rodila v kopalnici, dete zadušila in ovila v krpe. Foto: Shutterstock
Srbkinja je rodila v kopalnici, dete zadušila in ovila v krpe. Foto: Shutterstock
U. S.
 29. 7. 2015 | 12:13
 10. 9. 2025 | 15:17

BEOGRAD – Srbska policija iz Novega Sada je prijela 23-letno žensko, sporočili so le njene začetnice D. B., in sicer zaradi suma, da je prejšnji konec tedna zadušila novorojenčka, ki ga je rodila v domači kopalnici.

Ko so potrdili, da je dete umrlo nasilne smrti, je 23-letnica zatrjevala, da sploh ni vedela, da je noseča. »Rodila je v kopalnici, policija sumi, da je otroka ubila, ga ovila v krpe in pustila tam, ni vedela, da ji bo postalo slabo. Trpela je močne bolečine in je morala poiskati pomoč v bolnišnici, tja je prišla v zelo slabem zdravstvenem stanju. Zdravniki so jo pregledali in ugotovili, da je rodila. Ko je spoznala, da bodo detomor odkrili, je prek mobilnega telefona poklicala moža, mu povedala, da je rodila in da je otrok ovit v krpe v kopalnici,« je za srbske medije povedal vir, ki je blizu preiskave.

Policiji je povedala, da ni vedela za nosečnost, saj da ni imela nikakršnih simptomov. »D. B. je povedala, da je šla na stranišče, začutila je močno bolečino in nekaj je padlo iz nje. Zagledala je otroka, bil je mrtev, je povedala. Toda zgodba se jim je zdela sumljiva, trupelce so zato poslali na obdukcijo, ta pa je razkrila, da se je dete rodilo živo in zdravo in da je umrlo nasilne smrti,« je še povedal isti vir.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ŽIVLJENJE
PromoPhoto
SPREMEMBA
TEŽKE RAZMERE
VIDEO
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ZDRAVJE
Promo
POVEZANI
Promo
ZDRAVJE
INTERVJU
Photo
PRESENEČENJE
Sovoznik
Promo
ZDRAVJE
PremiumPromo
FRANJA
Promo
FINANCE
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
DONOSNO