SRHLJIVO

Sestri umrli na obvoznici, ceste vzele tudi njuna moža in mamo

Dubravka in Marija sta iz Dubrovnika potovali na poroko v Slavonijo.
Prizorišče tragedije FOTO: Matija Habljak/pixsell Pixsell
Prizorišče tragedije FOTO: Matija Habljak/pixsell Pixsell
B. K. P.
 26. 4. 2025 | 12:37
1:06

V petek se je na zagrebški obvoznici zgodila huda prometna nesreča, v kateri sta življenje izgubili sestri Dubravka in Marija iz Dubrovnika. Nesreča se je zgodila okoli devete ure zjutraj na avtocesti A3, udeležena pa so bila tri vozila. Dve osebi sta na kraju nesreče umrli, tretjo so s helikopterjem nujne medicinske pomoči prepeljali v bolnišnico.

Dubravka in Marija sta bili na poti na poroko v Slavoniji, kjer naj bi se udeležili slavja nečakinje gasilskega poveljnika Stjepana Simovića in čeprav so mnogi drugi povabljenci iz Dalmacije na poroko odpotovali z letalom, sta se sestri odločili, da bosta najeli avto in se tja odpeljali ter se med vožnjo še malo podružili.

Na cilj nista prišli, njuna smrt pa je družini in celotno skupnost toliko bolj pretresla, ker sta Dubravka in Marija tudi svoja moža izgubili v hudih prometnih nesrečah, pred leti je v prometni nesreči umrla tudi njuna mama.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
DONOSNO
Promo
POVEZANI
Photo
PRESENEČENJE
Promo
ŽIVLJENJE
TEŽKE RAZMERE
Promo
FINANCE
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
INTERVJU
Sovoznik
PremiumPromo
FRANJA
VIDEO
Promo
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI