PREHITEVAL PRI POLNI ČRTI

Smrt motorista: s polnim plinom se je z yamaho zabil v hondo

Očividci so povedali, da je 49-letni Slovenec prehiteval avtobus v ovinku in kljub polni črti.
K. K.
 27. 9. 2015 | 10:42
 9. 9. 2025 | 07:41

OMIŠ – V hudi prometni nesreči, ki se je zgodila včeraj okoli 16. ure na jadranski magistrali v kraju Pisko pri Omišu, je umrl slovenski motorist, poroča portal index.hr. Po poročanju portala se je 49-letni Slovenec pri veliki hitrosti s svojo yamaho zaletel v 36-letnega Avstralca, ki se je s hondo pripeljal nasproti. 

Očividci trdijo, da je slovenski motorist prehiteval avtobus v ovinku kljub temu, da je na cestišču narisana polna črta.

Prizor na kraju nesreče naj bi bil po pisanju index.hr grozljiv. Yamaha in honda sta se zaleteli pri veliki hitrosti. Čeprav sta motorista nosila čeladi, za Slovenca ni bilo rešitve, njegovo smrt so potrdili takoj na kraju nesreče.

Avstralca so hudo poškodovanega prepeljali v splitsko bolnišnico in je v smrtni nevarnosti.

Cesta je bila na razdalji 10 kilometrov zaradi ogleda zaprta kar tri ure, promet pa so preusmerjali na stranske ceste.

 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
RAST
Photo
ZDRAVJE
Promo
NAPAD
Promo
PRIHODNOST
Promo
GOSPODARSTVO
Promo
ZDRAVJE
Promo
OSEBNE FINANCE
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
ZAUPANJE
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
PromoPhoto
TVEGANO
Promo
IZGUBA
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
NOVA GENERACIJA
Sovoznik
PromoPhoto
NASVET