BUDVA – V črnogorskem mestu Budva je voznik izgubil nadzor nad vozilom, zapeljal na pločnik in poškodoval pet turistov, poroča portal Alo.rs.
Na pločniku je bilo v tistem trenutku dvajset sprehajalcev, ki so se vračali s Slovenske plaže. Očividci pravijo, da je voznik porscheja cayenna zapeljal v njih in nato zbežal.
Policija je storilca, domnevno albanskega državljana, že prijela, od kod prihajajo poškodovani turisti, pa še ni znano. Prepeljali so jih v kotorsko bolnišnico.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
