MOSTAR – V sredo so mladenke v Mostarju zagrešile krajo. Žrtev je bil 77-letni M. Č., ki se je sprehodil mimo nakupovalnega centra. Na srečo je vse posnela nadzorna kamera.
S posnetka je razvidno, da so za moškim hodile tri ženske. Ena se mu je približalo in mu od zadaj iz torbe ukradlo denarnico, očala in mobilni telefon.
Policisti vse, ki bi kar koli vedeli o taticah, pozivajo, naj to javijo policiji.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
