NA TUJEM

Vlomil v kamp prikolici

V Peroju je moški vlomil v prikolici dveh slovenskih državljanov.
T. Pa.
 4. 10. 2015 | 12:00
 9. 9. 2025 | 01:09

PEROJ – Puljska policija je po opravljeni preiskavi pridržala 36-letnega vlomilca, ki je vlomil v kamp prikolici, ki sta last državljanov Slovenije, poroča istrska policijska uprava.

Storilec je 26. septembra v Peroju vlomil v kamp prikolico 75-letnega slovenskega državljana, iz katere je ukradel denarnico z denarjem in dokumenti. Osumljenec naj bi istega dne vlomil tudi v prikolico 55-letnega državljana Slovenije, a iz nje ni ničesar odtujil.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
DONOSNO
Promo
BOLEČINE V HRBTU
INTERVJU
PRESENEČENJE
Sovoznik
Promo
ZDRAVJE
VIDEO
Promo
TVEGANJE
PremiumPromo
FRANJA
Promo
PODJETNIŠTVO
INTERVJU
TEŽKE RAZMERE
Promo
DOGODKI PO SLOVENIJI