V ta namen naj bi Apple potrojil moštvo, ki razvija avtomobil in šteje 600 ljudi. Družba iz Silicijeve doline, ki medtem pospešeno novači strokovnjake z različnih področij razvoja vozil in iz mnogo avtomobilskih družb, med njimi sta denimo Mercedes-Benz in Tesla, pa o projektu vseskozi le molči. Vendar v časniku vseeno navajajo, da ga bo Apple končal do leta 2019.
To ne pomeni, da bo avto, za katerega se namiguje, da bo imel funkcijo avtonomne vožnje, takrat že na prodaj, ampak le, da bo končan njegov razvoj.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
