BRALEC POROČEVALEC

Pošta: paketi izpostavljeni snegu in dežju, pristojni pa nič

Pošta Slovenije potrebuje tudi do 20 dni za dostavo paketa, nam javljajo bralci. Zdaj pa nov šok: prejeli smo fotografije, ki dokazujejo, da je vodstvu Pošte malo mar za pakete, saj niso poskrbeli niti za osnovno zaščito pred vremenom.
Takole na snegu čakajo paketi pri Pošti Slovenija, da jih dostavijo. FOTO: Bralec poročevalec

Takole na snegu čakajo paketi pri Pošti Slovenija, da jih dostavijo. FOTO: Bralec poročevalec

V skladiščnem centru pošte na Viču paketi na snegu in mokrem čakajo na odpremo. FOTO: Bralec poročevalec

V skladiščnem centru pošte na Viču paketi na snegu in mokrem čakajo na odpremo. FOTO: Bralec poročevalec

Takole na snegu čakajo paketi pri Pošti Slovenija, da jih dostavijo. FOTO: Bralec poročevalec

Takole na snegu čakajo paketi pri Pošti Slovenija, da jih dostavijo. FOTO: Bralec poročevalec

Takole na snegu čakajo paketi pri Pošti Slovenija, da jih dostavijo. FOTO: Bralec poročevalec
V skladiščnem centru pošte na Viču paketi na snegu in mokrem čakajo na odpremo. FOTO: Bralec poročevalec
Takole na snegu čakajo paketi pri Pošti Slovenija, da jih dostavijo. FOTO: Bralec poročevalec
Ma. M., E. N.
 4. 12. 2020 | 09:16
 4. 12. 2020 | 14:33
2:16
V času epidemije koronavirusa je zelo obremenjena Pošta Slovenije, saj so zaprte poti med občinami, ljudje so spet posegli po pismih in paketih, naročanje prek interneta pa podira vse rekorde.

Toda vedno več naših bralcev se jezi nad počasnostjo pošte, ki je očitno koronakrizo pričakala popolnoma nepripravljena, svojim delavcem, zvestim poštarjem, pa glede na pisma, ki jih prejemamo v redakcijo, plačuje vbogajme namesto poštenega plačila. Kdo bi poštarjem zameril, da bežijo stran?!

Bralka na dostavo čaka že 3 tedne

Takole piše bralka Tjaša: »Pozdravljeni, glede na čudne čase, ko za otroke nimamo kje drugje možnosti kupiti oblačil in obutve, kot na internetu, Pošta se pa norčuje. Po 20 dni ali več ne dostavljajo paketov, ko jih kličeš, se ne oglasijo ali sploh ne vejo, kje je tvoj paket. Verjamem,da imajo delo, a ga ima tudi GLS ali DPD, pa dostavijo v parih dneh. Katastrofa, otroka ne morem niti obuti!«

Sneg in dež uničujeta vaše pakete 

Neki drug bralec nam je poslal fotografije Logističnega centra Pošte Slovenije na Viču, kjer so mnogi paketi izpostavljeni snegu, zato se postavlja vprašanje, kako skrbijo za hrambo paketov. V njih je pogosto občutljiva roba, na primer elektronika, ki se ne sme zmočiti. Kdo bo odgovarjal za uničeno vsebino pošiljk? 

Kaj se dogaja, lahko preverite sami na fotografijah, ki nam jih je posredoval bralec:

Takole na snegu čakajo paketi pri Pošti Slovenija, da jih dostavijo. FOTO: Bralec poročevalec
Takole na snegu čakajo paketi pri Pošti Slovenija, da jih dostavijo. FOTO: Bralec poročevalec

V skladiščnem centru pošte na Viču paketi na snegu in mokrem čakajo na odpremo. FOTO: Bralec poročevalec
V skladiščnem centru pošte na Viču paketi na snegu in mokrem čakajo na odpremo. FOTO: Bralec poročevalec


O vsem tem smo vprašali Pošto Slovenije, odgovor pa čakamo. 

Imate zgodbo za nas? Pišite nam.



 
Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
ZANIMIVO
TEŽKE RAZMERE
Promo
KJE POLNITI
Promo
DONOSNO
Promo
KOLENO
Promo
FINANCE
SUVERENOST
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
VIDEO
Promo
ELEKTRIKA
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Photo
PRESENEČENJE
Sovoznik
PremiumPromo
FRANJA
Promo
ZDRAVJE
Promo
LEPOTA