LJUBLJANA – V vložišče vladne palače je zjutraj prispela pisemska pošiljka s sumljivo vsebino, so pojasnili na ljubljanski policijski upravi. Pošiljka po vsej verjetnosti ne vsebuje nevarnih snovi, saj njena vsebina zaudarja.
Zaprli so pisarno, v katero je prispela pošiljka, policisti pa so začasno zaprli tudi Gregorčičevo ulico.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
