OBREŽJE – Sinoči sta Sirca, ki sta s triletno hčerjo z enim od avtobusov z Obrežja prispela v nastanitveni center Srednje ekonomske šole v Celju, povedala, da pogrešata šestletno hčer.
»Medtem ko so včeraj njeno nosečo mamico tik pred odhodom avtobusov z Obrežja odpeljali v bolnišnico in ji nudili pomoč, je šestletna hčerkica odšla na enega od avtobusov, ki so tujce vozili v zbirne centre po Sloveniji. Oče in mlajša sestrica sta bila z mamico v bolnišnici in nista vedela, da bo deklica, ki je ostala s skupino na Obrežju, odšla. Starša sta bila obupana, ker nista vedela, kje je njun starejši otrok,« so zapisali policisti.
A konec je bil vseeno srečen, saj so policisti danes ugotovili, da je pogrešana šestletna Sori s sorodnico v nastanitvenem centru v Gornji Radgoni. Policisti iz Gornje Radgone so deklico okoli poldneva pripeljali k staršema v Celje. Veselje ob srečanju je bilo nepopisno.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
