V AVSTRIJO

FOTO: Tako je 350 beguncev zapustilo Gornjo Radgono

Avstrijski policisti in vojaki so jih mirno ter organizirano sprejeli.
O. B.
 19. 9. 2015 | 19:56
 9. 9. 2025 | 06:48

GORNJA RADGONA – Vseh 350 beguncev, ki so bili kratek čas v zbirnem centru na sejmišču v Gornji Radgoni, je zapustilo slovensko Radgono in se preselilo v avstrijsko.

Res je sicer, da je bilo malo zapletov, saj so se begunci prestrašili, da jih bodo z avstrijske meje odpeljali na Hrvaško, a glede na to, da so jih avstrijski policisti in vojaki mirno ter organizirano sprejeli, je jasno, da sta se državi dogovorili o odhodu. Tudi avstrijski državljani so jih toplo sprejeli na mostu čez reko Muro in potem v središču Bad Radkersburga. 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ŽIVLJENJE
Promo
SPREMEMBA
INTERVJU
TEŽKE RAZMERE
INTERVJU
Promo
PODJETNIŠTVO
Sovoznik
PRESENEČENJE
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Promo
DONOSNO
Promo
TVEGANJE
Promo
POVEZANI
VIDEO
PremiumPromo
FRANJA