POD MIZO

Leo Oblak za radio mastno plačeval

Radijski mogotec noče razkriti, v čigave roke je šel denar.
Leo Oblak noče špekulirati o tem, kdo stoji za napadom Facebooka na stran Radia 1.
Leo Oblak noče špekulirati o tem, kdo stoji za napadom Facebooka na stran Radia 1.
S. J.
 9. 3. 2012 | 19:18
 1. 9. 2025 | 07:27
0:50

LJUBLJANA – Radijski mogotec Leo Oblak je za POP TV povedal, da je mesečno plačeval 6000 evrov varščine, da zaradi novega zakona o medijih ne bi ukinili njegove radijske mreže.

Plačevanje v Pahorjevem mandatu

Razkril je še, da se je vse skupaj dogajalo v prejšnjem mandatu, tik pred sprejetjem zakona o medijih. Oblak je sklenil pogodbo, iz katere pa ni točno razvidno, za kaj je plačeval. Oblak, ki je po Radu Pezdirju že drugi spregovoril o umazanih igricah, pa noče razkriti, komu je bil denar namenjen. O nekem drugem primeru je že obvestil policijo, a je skupaj s kriminalistom ugotovil, da nima dovolj dokazov.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
Sovoznik
PromoPhoto
ZAUPANJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
KULTURA
PromoPhoto
NOVA GENERACIJA
Promo
NAPAD
Promo
PRIHODNOST
Promo
GOSPODARSTVO
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
TVEGANO
PromoPhoto
NEPREMIČNINE
Promo
OSEBNE FINANCE
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
IZGUBA
Promo
PRVA POMOČ
Photo
ZDRAVJE
Promo
RAST
Promo
POVEZANI