
Galerija

LJUBLJANA – Radijski mogotec Leo Oblak je za POP TV povedal, da je mesečno plačeval 6000 evrov varščine, da zaradi novega zakona o medijih ne bi ukinili njegove radijske mreže.
Plačevanje v Pahorjevem mandatu
Razkril je še, da se je vse skupaj dogajalo v prejšnjem mandatu, tik pred sprejetjem zakona o medijih. Oblak je sklenil pogodbo, iz katere pa ni točno razvidno, za kaj je plačeval. Oblak, ki je po Radu Pezdirju že drugi spregovoril o umazanih igricah, pa noče razkriti, komu je bil denar namenjen. O nekem drugem primeru je že obvestil policijo, a je skupaj s kriminalistom ugotovil, da nima dovolj dokazov.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
