LJUBLJANA – Po deževni noči se bo danes postopno zjasnilo, popoldne pa se bo oblačnost vrnila in nastale bodo posamezne plohe, napovedujejo vremenoslovci Agencije RS za okolje (Arso).
Kot so zapisali, je ponekod na severu in zahodu države od petka do danes zapadlo tudi več kot 100 milimetrov dežja, drugje pa je bilo padavin manj. V gorah je medtem tudi snežilo, saj so s Kredarice sporočili, da imajo šest centimetrov novozapadlega snega.
Danes se bo sicer ogrelo do 21 stopinj Celzija, le na Primorskem bo malce topleje.
Tudi ponedeljek bo delno jasen z občasno nekoliko povečano oblačnostjo, zjutraj pa bomo imeli po nekaterih nižinah meglo ali nizko oblačnost. Čez dan se ne bo izdatno ogrelo, le na Primorskem bodo lahko namerili več kot 20 stopinj.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
