



Fotografija je simbolična.






Fotografija je simbolična.



LJUBLJANA – Vodstvo slabe banke in njena politika izplačevanja plač v vladno koalicijo vnašata nemir.

Marsikaj imajo na temo v višave segajočih plač iz denarja davkoplačevalcev povedati navadni smrtniki. Državljani torej, ki jih po navadi sicer nihče nič ne vpraša, si pa lahko vsaj na spletnih omrežjih, kot je denimo twitter, dajo duška in povedo svoje mnenje.
In nekaj smo jih tudi zbrali.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
