Člani Prekmurskega prašičerejskega društva na pikniku. Negodovali nad predlogom novele zakona o zaščiti živali.

Galerija
Za hrano in pijačo so poskrbeli člani društva. FOTOGRAFIJE: Ludvik Kramberger
Kmetovalci, poljedelci, živinorejci, sadjarji, vrtnarji ali vinogradniki, vse to so pridni ljudje, ki najprej veliko delajo, ko je delo opravljeno, pa se znajo tudi primerno poveseliti. Čisto nič drugačni niso člani in članice Prekmurskega prašičerejskega društva, ki ga vodi predsednik Dušan Fister. Zbrali so se na tradicionalnem pikniku, tokrat ob ribniku v Gradišču blizu reke Mure. Srečanje sta z udeležbo počastila tudi predsednik Slovenske zveze prašičerejcev (SZP) Alojz Varga, tam je bil tudi predsednik Prašičerejskega društva Gornja Radgona Marko Fašalek.
Zbrane je najprej pozdravil ...