NEVARNO

Po dolenjki znova voznik v napačni smeri

Tokrat se je zgodilo na dolenjski avtocesti v smeri Ljubljane.
Fotografija je simbolična
Fotografija je simbolična
T. L.
 29. 7. 2015 | 10:16
 10. 9. 2025 | 15:21

LJUBLJANA – Dopoldne smo na slovenskih cestah znova imeli preplah, ki ga je zakrivil voznik, ko je vozil v napačno smer.

Nekaj po 10. uri se je namreč na dolenjski avtocesti med mejnim prehodom Obrežje in cestninsko postajo Drnovo proti Ljubljani znova znašel voznik, ki je vozil v napačni smeri, je poročal prometnoinformacijski center.

Na srečo se je nevarnost za udeležence prometa kmalu končala, saj so že objavili preklic obvestila.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
KJE POLNITI
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ELEKTRIKA
TEŽKE RAZMERE
SUVERENOST
Sovoznik
Promo
FINANCE
PremiumPromo
FRANJA
Promo
KOLENO
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
Promo
DONOSNO
PromoPhoto
ZANIMIVO
VIDEO
Promo
LEPOTA
Photo
PRESENEČENJE
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
ZDRAVJE