
Galerija

LJUBLJANA – Dopoldne smo na slovenskih cestah znova imeli preplah, ki ga je zakrivil voznik, ko je vozil v napačno smer.
Nekaj po 10. uri se je namreč na dolenjski avtocesti med mejnim prehodom Obrežje in cestninsko postajo Drnovo proti Ljubljani znova znašel voznik, ki je vozil v napačni smeri, je poročal prometnoinformacijski center.
Na srečo se je nevarnost za udeležence prometa kmalu končala, saj so že objavili preklic obvestila.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
