LJUBLJANA – Nacionalna RTV-hiša je danes popoldne dobila malce nenavaden obisk: kot poroča uprava za zaščito in reševanje, je ob 15.10 na dvorišče pred stavbo nacionalke zašla nutrija. Teh so prebivalci Ljubljane sicer bolj navajeni opazovati ob reki Ljubljanici, ena od njih pa se je očitno odpravila na malce daljši sprehod.
Nutrija je rastlinojedi glodavec, ki sicer živi v vodi ali na obvodnih območjih.
Tako so jo gasilci Gasilske brigade Ljubljana izpustili nazaj na obrežje Ljubljanice.
Ste tudi vi opazili kaj zanimivega? Pišite nam.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
