PO ODSTOPU ABRAHAMA

Predlogi za novega arbitra: Karl Erjavec ali kakšen zaj**an Srb

»Situacija je krizna,« pravi evropski poslanec Ivo Vajgl.

Mo. S.
 6. 8. 2015 | 08:00
 9. 9. 2025 | 09:03

LJUBLJANA – »Hrvaška arbitražnega sporazuma nikoli ni marala,« meni evropski poslanec in nekdanji zunanji minister Ivo Vajgl, ki je za Odmeve na TV Slovenija komentiral odstop arbitra Ronnyja Abrahama

.

Zdaj že bivši hrvaški arbiter Budislav Vukas ni imel zaupanja v sodišče, katerega član je bil, je prepričan Vajgl, ki bi najraje videl, da zdaj ne bi imenovali slovenskega arbitra, temveč (spet) nekoga tretjega. »Dokazali smo, da bomo težko nepristranski,« je povedal, zaveda pa se tudi, da bomo v tem primeru tarča sumničenj in obtožb, ki so postali »del folklore«. »Situacija je krizna,« je zatrdil.

Različni odzivi na burno dogajanje pa se vrstijo tudi na družbenih omrežjih, kjer se oglašajo tako politiki kot povsem navadni državljani. Nekateri v dogodkih zadnjih dni najdejo tudi kanček humorja ...

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
ZAUPANJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Sovoznik
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
RECEPTI
Promo
IZGUBA
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
RAST
Promo
SKRB ZASE
Promo
NAPAD
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
TVEGANJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
PRIHODNOST