EKOLOŠKA BOMBA

Ljudska iniciativa Dolenjske svari pred ekološko katastrofo! V Smrekcu gorijo odpadki, gume gredo v Afriko

V grosupeljski občini in na policiji zagotavljajo, da ukrepajo ob vsaki prijavi.
Ljudska iniciativa Dolenjske opozarja, da so prebivalci zaradi odpadkov v nevarnosti. FOTO: FB/LID
Ljudska iniciativa Dolenjske opozarja, da so prebivalci zaradi odpadkov v nevarnosti. FOTO: FB/LID
 18. 5. 2026 | 06:45
5:20
Ekološka bomba v Grosuplju. Tako dramatično dogajanje na območju tamkajšnjega naselja Smrekec opisujejo v Ljudski iniciativi Dolenjske (LID). Prebivalci, še posebej tisti iz bližnjega blokovskega naselja Sončni dvori, so povsem obupani, saj so se že večkrat obrnili na pristojne. »Na navedenem območju so po razpoložljivih informacijah in priloženi fotodokumentaciji vidne večje količine raznovrstnih odpadkov, med drugimi tudi odpadne pnevmatike in material, ki je odložen oziroma skladiščen na način, ki vzbudi utemeljen sum nezakonitega ravnanja z odpadki. Iz priloženih dopisov in prijav izhaja ...
Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
SKRB ZA VARNOST
Sovoznik
PromoPhoto
RECEPTI
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
ZDRAVJE
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
VIDEO
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
SKRB ZASE
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
NASVET
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
KULTURA
PromoPhoto
DONOSNO
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip