V grosupeljski občini in na policiji zagotavljajo, da ukrepajo ob vsaki prijavi.

Galerija
Ljudska iniciativa Dolenjske opozarja, da so prebivalci zaradi odpadkov v nevarnosti. FOTO: FB/LID
Ekološka bomba v Grosuplju. Tako dramatično dogajanje na območju tamkajšnjega naselja Smrekec opisujejo v Ljudski iniciativi Dolenjske (LID). Prebivalci, še posebej tisti iz bližnjega blokovskega naselja Sončni dvori, so povsem obupani, saj so se že večkrat obrnili na pristojne.
»Na navedenem območju so po razpoložljivih informacijah in priloženi fotodokumentaciji vidne večje količine raznovrstnih odpadkov, med drugimi tudi odpadne pnevmatike in material, ki je odložen oziroma skladiščen na način, ki vzbudi utemeljen sum nezakonitega ravnanja z odpadki. Iz priloženih dopisov in prijav izhaja ...