Vlada ukinila krizni štab

Uradni govorec kriznega štaba je bil Jelko Kacin.
Prihodi ministrov na novinarsko konferenco vlade o ukrepih zaradi koronavirusa 24. 3. 2020. FOTO: Blaž Samec
Prihodi ministrov na novinarsko konferenco vlade o ukrepih zaradi koronavirusa 24. 3. 2020. FOTO: Blaž Samec
P. Pa.
 25. 3. 2020 | 06:29
 25. 3. 2020 | 10:39
1:06
Na večerni seji je vlada sprejela sklep o prenehanju delovanja Kriznega štaba RS za zajezitev in obvladovanje epidemije covida-19. 

»Z vzpostavitvijo operativnega delovanja vseh ministrstev so namreč razlogi za ustanovitev in delovanje Kriznega štaba Republike Slovenije za zajezitev in obvladovanje epidemije covida-19 prenehali. Vse operativne funkcije, ki so bile v obliki dodatnih interventnih in koordinacijskih zmogljivosti priključene kriznemu štabu v razširjeni sestavi, se odslej opravljajo v okviru matičnih resorjev ministrstev in njihovih organov v sestavi,« so zapisali na vladni spletni strani. 

Uradni govorec kriznega štaba je bil Jelko Kacin, ki je s svojim poročanjem dvignil kar nekaj prahu. Najbolj so odzvanjale njegove besede, naj uživamo, dokler še lahko. 
Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
DONOSNO
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Sovoznik
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
ZDRAVJE
Promo
SKRB ZASE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ZDRAVJE
Photo
POČITNIŠKA MALHA
VIDEO
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
KULTURA
PromoPhoto
RECEPTI