ODSTOP

Zaradi Gorenja ne bo več nadzornik NLB

Peter Groznik je sporočil, da odstopa iz nadzornega sveta NLB.
STA, Mo. S.
 1. 8. 2015 | 20:08
 9. 9. 2025 | 08:26

LJUBLJANA – Peter Groznik je odstopil s položaja člana nadzornega sveta Nove Ljubljanske banke (NLB). Kot je zapisal v odstopni izjavi, zdajšnje obveznosti in izzivi na njegovem delovnem mestu v Gorenju ostajajo njegova primarna naloga.

Groznik je predsednika nadzornega sveta NLB Gorazda Podbevška in predsednika uprave Janka Medjo z odločitvijo, da odstopa, seznanil v petek, so danes sporočili iz NLB.

Nadzorni svet NLB se bo s prenehanjem Groznikovega mandata seznanil na avgustovski seji, ko bo hkrati odločal tudi o njegovi prošnji za skrajšanje statutarno določenega trimesečnega odpovednega roka.

V nadzornem svetu NLB, ki je v 100-odstotni lasti države, tako poleg Podbevška ostajajo še Tit A. Erker, Uroš Ivanc, Miha Košak, Sergeja Slapničar in Andreas Klingen. V NLB zagotavljajo, da bodo nadzorniki svoje delo nemoteno opravljali naprej.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
RECEPTI
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
SKRB ZASE
Sovoznik
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
DONOSNO
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
ZDRAVJE
VIDEO
PromoPhoto
KULTURA
Promo
PRIHODNOST