LJUBLJANA – V zadnjih tednih je bilo mogoče v medijih zaslediti, da Vincencija Zidar kupuje nepremičnino, medtem ko je njen mož Ivan Zidar v postopku osebnega stečaja. Zdaj pa se je na spletni strani sodišča pojavila dražba, na kateri se bo prodajal zarubljeni BMW, ki ga ima v lasti gospa Zidarjeva.
Gre za model BMW X3, xDrive 2.0d AUT, prvič registriran leta 2011, ki ima 34.000 prevoženih kilometrov. Zarubil ga je izvršitelj Tadej Poljak, upnik pa je v tem primeru družba Adriaing. Prodajna cena na prvi dražbi bo 27.000 evrov.
Neuradno smo izvedeli, da naj bi šlo za dolg, ki je višji od 100.000 evrov.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
