FANTOVŠČINA

Bosanci so se čudili Slovencu Alešu: preplaval mestno fontano

Imeli so fantovščino in uganjali norčije.
A. L.
 29. 9. 2015 | 10:30
 9. 9. 2025 | 07:46

BANJALUKA – V Banjaluki so v soboto zabeležili nenavaden dogodek: navkljub hladnemu vremenu in dežju se je mlajši moški okopal v fontani mestnega parka Petra Kočića.

Bosanski Avaz poroča, da jo je celo preplaval. Med pogovorom z naključnimi mimoidočimi so fantje povedali, da so prišli iz Slovenije in da bodo v mestu na reki Vrbas imeli fantovščino.

Po njihovih podatkih naj bi bilo pogumnemu kopalcu ime Aleš ...

Imate zgodbo za nas? Pišite nam.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Sovoznik
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
Promo
IZGUBA
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
NASVET
Promo
NAPAD
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
RAST
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
TVEGANO
Photo
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
NOVA GENERACIJA
Promo
OSEBNE FINANCE
PromoPhoto
ZAUPANJE
Promo
GOSPODARSTVO