DRŽAVNIŠKI POGOVOR

Milanović Cerarju: Brate, što je previše, previše je*

Hrvaški premier pravi, da je dal vse od sebe.
K. K.
 1. 8. 2015 | 12:50
 9. 9. 2025 | 08:23

KALI, LJUBLJANA – »Resnično smo se trudili in dali vse od sebe. Poslal sem pismo, predlagal srečanje, ponudil, da pridem v Slovenijo. Ali brate, što je previše, previše je,*« se je po poročanju Jutarnjega lista danes hrvaški premier Zoran Milanović odzval na pismo slovenskega premierja Mira Cerarja. Kot smo poročali včeraj, je ta ocenil, da je arbitražni sporazum edina veljavna pot za rešitev vprašanja meje

 med državama.

Cerar je na Milanovićevo vabilo včeraj odgovoril, da bo vesel srečanja bodisi na Hrvaškem, v Sloveniji ali kje drugje, da mu bo lahko osebno predstavil stališča Republike Slovenije, Milanoviću pa predlagal, da se sestaneta »nemudoma po tem, ko bo arbitražni tribunal odločil o nadaljnjem poteku arbitražnega postopka«.

 

*Ampak, brat, kar je preveč, je preveč.

 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
NAPAD
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
TVEGANO
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
NOVA GENERACIJA
Promo
OSEBNE FINANCE
PromoPhoto
RECEPTI
Promo
KOPALKE
Promo
RAST
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
PromoPhoto
ZAUPANJE
Sovoznik
Promo
IZGUBA
Promo
GOSPODARSTVO
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
PromoPhoto
NASVET
Promo
SKRB ZASE
Photo
POČITNIŠKA MALHA
Promo
BOLEČINE V HRBTU