OSIJEK – V hrvaškem mestu Osijek je danes dopoldne močno deževalo, med dežjem pa je padala tudi toča. Velika količina ledu v velikosti graha je pobelila ulice.
Portal Osijek 031 je pisal, da je deževalo tako močno, da so mislili, da ne bo nikoli prenehalo. Dežuje še vedno, krajani pa upajo na izboljšanje konec dneva, so še zapisali.
Na facebooku so Osiječani v šoku komentirali: »Kaj je to? Sodni dan?«
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
