ZADAR – Dež ponekod po državi že povzroča preglavice, kot kaže pa še nekaj časa ne bo ponehal. S precej padavinami v kratkem času pa se soočajo tudi naši južni sosedje. Kot je razvidno iz objav portala 24sata.hr, so precej obilne padavine zajele tudi Zadar.
Voda se je nabirala po ulicah in tudi v podvozih. V enega, polnega stoječe padavinske vode, je z BMW X5 zapeljal 70-letni voznik, ki je bil očitno prepričan, da bo njegov jekleni konjiček zmogel premagati oviro. A ni šlo. Motor vozila je ugasnil, terenec pa tako ni mogel ne naprej ne nazaj. Vozniku so na pomoč priskočili gasilci, poroča hrvaški portal 24sata.hr.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
