Pred tremi dnevi so na youtubu objavili posnetek, za katerega trdijo, da je bil posnet 11. septembra 2015 v džamiji Al-Aqsa. Posnetek je zanimiv, ker nazorno prikazuje, kakšen je načrt vojaške invazije, kateri smo priče, poroča Dnevno.hr.
Oseba na posnetku, za katero avtor posnetka trdi, da se imenuje šejk Muhammad Ayed, jasno govori:
»Neverniki nas želijo mučiti. Želijo nas ponižati. Koran pravi: »'Judje in kristjani ne bodo nikoli zadovoljni z vami, ampak mi ne bomo nikoli sledili njihovi veri.' Ta temna noč bo kmalu končana in kmalu jih bomo poteptali z nogami. Alah nam bo pomagal. Nemčija ni sočutna dežela. Želi sprejeti begunce iz Sirije, Iraka in drugje. Evropa je postala stara, okorna in potrebuje pomoč ljudi. Niti ena sila ni močnejša od nas muslimanov. Oh, muslimani, Nemci v svojih evropskih poročilih pravijo, da potrebujejo 50.000 mladih delavcev. Zdaj jih imajo 20.000, želijo jih še 30.000 za delo v svojih tovarnah. Po vsej Evropi so srca polna sovraštva do muslimanov. Vsi želijo, da smo mrtvi. Toda izgubili so svojo rodnost in jo iščejo pri nas. Mi jim jo bomo dali! Mi bomo imeli otroke z njimi, ker bomo osvojili njihovo zemljo, če jim bo to všeč ali ne. Oh, Nemci, Američani, Francozi in Italijani, oni vas imajo radi. Sprejmite begunce. Kmalu jih bomo zbrali v imenu prihodnjega kalifata. Mi bomo rekli: 'Oni so naši sinovi. Pošljite jih ali pa bomo poslali vojsko k vam!'«