PO OPERACIJI

Kranjec: Še n‘kol‘ bol‘

Robert Kranjec je že v soboto zapustil bolnišnico na Jesenicah in je v domači oskrbi.
STA, M. U.
 19. 10. 2015 | 15:23
 9. 9. 2025 | 02:51

JESENICE – Smučarski skakalec Robert Kranjec, ki je padel med petkovimi pripravami v Innsbrucku ter si poškodoval roko, je v jeseniški bolnišnici uspešno prestal operacijo zlomljenega komolca ter se počuti dobro. Kot so sporočili iz Smučarske zveze Slovenije, je v soboto in nedeljo že opravil kondicijski trening.

Kranjec je že v soboto zapustil bolnišnico na Jesenicah in je v domači oskrbi. »Še n'kol' bol'!« je na vprašanje o počutju povedal svetovni prvak v poletih iz leta 2012. »Imam zlomljen komolec. En del so ga odstranili in namestili kovinske palice ter pričvrstili mišico. V nedeljo se bomo odločili, ali lahko z ekipo odpotujem na priprave v Oberstdorf. Če ne, bom 14 dni počakal, nato pa gremo naprej,« je končal zelo dobro razpoloženi Kranjec.

Kranjca je na treningu zaradi težav z eno izmed smuči takoj po odskoku obrnilo, nato pa je padel po doskočišču. Nemudoma so ga prepeljali v domovino, kjer so ga v jeseniški bolnišnici pregledali in ugotovili resnejšo poškodbo roke.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
NASVET
Promo
IZGUBA
Promo
GOSPODARSTVO
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
PRIHODNOST
Promo
OSEBNE FINANCE
PromoPhoto
NEPREMIČNINE
Promo
KULTURA
Photo
ZDRAVJE
Promo
NAPAD
PromoPhoto
TVEGANO
Promo
PRVA POMOČ
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
Sovoznik
PromoPhoto
NOVA GENERACIJA
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
ZAUPANJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
RAST
Promo
POVEZANI