INNSBRUCK – Slovenski smučarski skakalec Robert Kranjec je na treningu v Innsbrucku grdo padel in si zlomil roko. Zaradi težav z eno izmed smuči ga je takoj po odskoku obrnilo, nato pa je padel po doskočišču. Kranjec je že v domovini, kjer so ga v splošni bolnišnici Jesenice pregledali in ugotovili resnejšo poškodbo.
Zdaj je na operacijski mizi, jutri pa naj bi bolnišnico že zapustil. Svetovni prvak v poletih se po poročanju tiskovnega predstavnika SZS Tomija Trbovca glede na razmere počuti dobro. V naslednjih dneh bo potreboval nekaj miru, več podrobnosti pa bo znanih v ponedeljek.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
