ZAPOSLEN NA ČRNO?

Stojić: Očitno sem naredil napako in dal intervju za tabloid

Direktor nogometne Olimpije Ranko Stojić je spregovoril o domnevno sporni pogodbi.
S. U.
 26. 8. 2015 | 17:00
 9. 9. 2025 | 11:22

LJUBLJANA – Poročali smo, da izjava direktorja nogometne Olimpije Ranka Stojića, ki je za časopis Dnevnik dejal, da v Olimpiji po več kot dveh mesecih dela na direktorskem položaju še ni podpisal pogodbe,

buri duhove in vzbuja sume, da je zaposlen na črno.

Stojić se je zdaj odzval na obtožbe in brez dlake na jeziku spregovoril za športni dnevnik EkipaSN: »Očitno sem naredil napako, ker sem dal intervju za omenjeni časnik. Nisem vedel, da sem dal intervju za tabloid.«

Stojić namreč poudarja, da so ga napačno razumeli, saj je želel le poudariti, da ima toliko dela, da preprosto ni bilo časa, da razmišlja o čem drugem: »Pogodba je podpisana od prvega dne dalje, podpisana je bila v maju, ko sem prišel k Olimpiji.«

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
ZANIMIVO
Promo
DONOSNO
Promo
FINANCE
TEŽKE RAZMERE
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
PremiumPromo
FRANJA
Photo
PRESENEČENJE
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
KOLENO
Promo
LEPOTA
Promo
KJE POLNITI
SUVERENOST
Promo
ELEKTRIKA
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
VIDEO
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Sovoznik