MINSK – Luksemburški nogometaši so se dva dneva pred tekmo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2016 z Belorusijo zastrupili s špageti.
Sporna omaka?
Šestnajsterica nogometašev Luksemburga se je zastrupila v Minsku, ko so v hotelski menzi pojedli špagete z bolonjsko omako, poročajo luksemburški mediji. Kot bi bile na delu mračne sile, so staknili prebavne motnje v trenutku, ko bi najbolj potrebovali energijo in zdravje. Medtem ko so imeli nogometaši in selektor Luc Holtz hude prebavne motnje, so jo srečno odnesli le Tom Schnell, Aurelien Joachim in Dan Da Mota, ki špagetov niso polili s sporno omako.
Evropska nogometna zveza (Uefa) je sporočila, da »spremlja razmere« in da še ni razloga, da tekme danes ob 20.45 v Minsku ne bi odigrali.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
