PREBAVNE MOTNJE

Žogobrcarji so se zastrupili s špageti

Nogometaši Luksemburga so se dva dneva pred tekmo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2016 z Belorusijo zastrupili s hrano.
STA, T. B.
 8. 9. 2015 | 12:06
 9. 9. 2025 | 05:13

MINSK – Luksemburški nogometaši so se dva dneva pred tekmo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2016 z Belorusijo zastrupili s špageti.

Sporna omaka?

Šestnajsterica nogometašev Luksemburga se je zastrupila v Minsku, ko so v hotelski menzi pojedli špagete z bolonjsko omako, poročajo luksemburški mediji. Kot bi bile na delu mračne sile, so staknili prebavne motnje v trenutku, ko bi najbolj potrebovali energijo in zdravje. Medtem ko so imeli nogometaši in selektor Luc Holtz hude prebavne motnje, so jo srečno odnesli le Tom Schnell, Aurelien Joachim in Dan Da Mota, ki špagetov niso polili s sporno omako. 

Evropska nogometna zveza (Uefa) je sporočila, da »spremlja razmere« in da še ni razloga, da tekme danes ob 20.45 v Minsku ne bi odigrali.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
SKRB ZASE
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
POVEZANI
INTERVJU
Promo
ŽIVLJENJE
TEŽKE RAZMERE
Photo
POČITNIŠKA MALHA
Promo
DONOSNO
Promo
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
TVEGANJE
Promo
ZDRAVJE
Sovoznik
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Photo
PRESENEČENJE
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
RECEPTI
Promo
OSEBNE FINANCE
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
KULTURA
Promo
BOLEČINE V HRBTU
VIDEO
PremiumPromo
FRANJA
INTERVJU
PromoPhoto
SPREMEMBA