LIGA PRVAKOV

Celjani izgubili proti Zagrebu

Niti z dvema igralcema več niso izenačili.
STA, M. U.
 26. 9. 2015 | 22:15
 9. 9. 2025 | 07:40

CELJE – Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v današnji tekmi 2. kroga evropske lige prvakov izgubili proti Zagrebu z 20 : 21 (10 : 9). Celjska ekipa bo v prihodnjem krogu v soboto, 3. oktobra, gostila poljsko Wislo iz Plocka.

Celjani so pred tednom dni v tej sezoni prenovljeno evropsko ligo prvakov začeli z zmago v predmestju Carigrada, na uvodni domači tekmi pa so jih ugnali tradicionalni tekmeci iz hrvaške prestolnice.

Celjani so imeli sicer zadnjih 18 sekund tekme žogo in dva igralca več, vendar jim niti to ni bilo dovolj za izenačenje. 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PremiumPromo
FRANJA
Sovoznik
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
KJE POLNITI
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
LEPOTA
TEŽKE RAZMERE
Promo
DONOSNO
Photo
PRESENEČENJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
ELEKTRIKA
SUVERENOST
PromoPhoto
ZANIMIVO
Promo
FINANCE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
Promo
KOLENO
VIDEO