CELJE – Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v današnji tekmi 2. kroga evropske lige prvakov izgubili proti Zagrebu z 20 : 21 (10 : 9). Celjska ekipa bo v prihodnjem krogu v soboto, 3. oktobra, gostila poljsko Wislo iz Plocka.
Celjani so pred tednom dni v tej sezoni prenovljeno evropsko ligo prvakov začeli z zmago v predmestju Carigrada, na uvodni domači tekmi pa so jih ugnali tradicionalni tekmeci iz hrvaške prestolnice.
Celjani so imeli sicer zadnjih 18 sekund tekme žogo in dva igralca več, vendar jim niti to ni bilo dovolj za izenačenje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
