KONEC SODELOVANJA

Denić ni več trener mariborskih rokometašev

Mariborske rokometaše je vodil leto dni.
STA, M. U.
 5. 10. 2015 | 17:51
 9. 9. 2025 | 01:26

MARIBOR – Vodstvo rokometnega kluba Maribor Branik je danes sporočilo, da je sporazumno prekinilo sodelovanje s trenerjem Borisom Denićem. O nasledniku na trenerskem mestu ekipe, ki je na devetem mestu prvenstvene lestvice, bodo v Mariboru odločili do konca tedna.

Denić je mariborske rokometaše vodil leto dni, v prejšnji sezoni pa je bil blizu uvrstitve v finale državnega prvenstva. Letos ni bil tako uspešen, saj je mariborski klub po petih krogih nove sezone šele na devetem mestu prvenstvene lestvice z eno zmago in enim neodločenim izidom ob treh porazih.

Denić je letos enkrat že končal sodelovanje na trenerskem mestu, saj se je maja poslovil kot selektor slovenske izbrane vrste, ki jo je vodil pet let. Nasledil ga je Veselin Vujovič.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ŽIVLJENJE
INTERVJU
Promo
SPREMEMBA
VIDEO
PRESENEČENJE
INTERVJU
Promo
ZDRAVJE
PremiumPromo
FRANJA
TEŽKE RAZMERE
Promo
ZDRAVJE