LIGA EBEL

Hokejske zmaje pokopala neučinkovitost

Hokejisti Olimpije so izgubili z madžarskim Fehervarjem.
STA, S. U.
 11. 10. 2015 | 20:17
 9. 9. 2025 | 02:04

LJUBLJANA – Hokejisti Telemacha Olimpije so v tekmi 10. kroga lige EBEL izgubili z madžarskim Fehervarjem z 0 : 1. Zmaji so od začetka pritisnili proti vratom Rajne, ki je imel več dela kot domači vratar Roy. Vseeno pa je še vedno šepala igra z igralcem več, v prvi tretjini so imeli domači dve takšni priložnosti in precej strelov, a nobenega dovolj natančnega za gol, za nameček pa je Madžarom še dvakrat pomagal okvir gola. Lepe priložnosti so imeli Sotlar, Ropret in tudi branilec Groznik, tik ob izteku tretjine pa še Reinthaler, a je tudi njegov strel zgrešil cilj.

Zadnja tretjina je bila odprta, ekipi pa sta si v valovih pripravljali priložnosti. Domače je reševal vratar Roy, pred vrati Fehervarja pa so se zaman trudili Chaput, Kaspitz in Ropret. Strelska nezbranost je ostala, nekajkrat se je sicer izkazal tudi Rajna, vendar pa domači niso izkoristili niti šeste številčne prednosti, še več, v protinapad jim je ušel Sarauer, a mu je Roy preprečil veselje. Edini zadetek na tekmi je sicer dosegel Wehrs v 39. minuti.

Krajša serija tekem v domači dvorani se bo končala s preizkušnjo proti Dornbirnu v torek.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Sovoznik
VIDEO
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
RECEPTI
PromoPhoto
KULTURA
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
NASVET
Promo
PRIHODNOST
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
POVEZANI
Promo
SKRB ZASE
PromoPhoto
DONOSNO
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
ZDRAVJE
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
ZDRAVJE