LIGA PRVAKINJ

Poljakinje premočne za slovenske prvakinje

V drugem krogu bo Calcit 11. novembra gostoval v Novari.
STA, M. U.
 29. 10. 2015 | 22:04
 9. 9. 2025 | 03:52

LJUBLJANA – Odbojkarice Calcita Ljubljane so v svoji prvi tekmi v skupini B lige prvakinj morale priznati premoč poljske ekipe PGE Atom Trefl Sopot. Poljakinje so jih premagale s 3 : 0 (14, 19, 17).

Do zdaj so se Poljakinje, ki jih od lani vodi italijanski strokovnjak Lorenzo Micelli, njegov pomočnik pa je Slovenec Vasja Samec Lipicer, vedno prebile do osmine finala, nikoli pa še v četrtfinale. V lanski sezoni so dvakratne poljske prvakinje, lani druge v domačem prvenstvu, igrale v pokalu CEV in izgubile šele v finalu, na drugi strani je Calcit v evropskih tekmovanjih največji uspeh dosegel predlani, ko se je v pokalu izziva uvrstil v četrtfinale.

V drugem krogu bodo calcitovke 11. novembra gostovale v Novari pri ekipi Igor Gorgonzola, ki je v sredo na gostovanju v Turčiji izgubila z VakifBankom iz Carigrada s 3 : 1.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
DONOSNO
Photo
PRESENEČENJE
Promo
ELEKTRIKA
Promo
KJE POLNITI
Promo
KOLENO
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Sovoznik
Promo
FINANCE
Promo
LEPOTA
SUVERENOST
PromoPhoto
ZANIMIVO
VIDEO
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
TEŽKE RAZMERE
PromoPhoto
ZDRAVJE