ODBOJKA

Romunija – Slovenija 0 : 3 (–14, –22, –17)

Ekipi se bosta v soboto pomerili še enkrat.
STA, A. L.
 31. 7. 2015 | 18:31
 10. 9. 2025 | 15:45

CRAIOVA – Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je v svoji sedmi tekmi še sedmič zmagala. Tokrat je v Craiovi s 3 : 0 (14, 22, 17) premagala Romunijo. S tem je obdržala prvo mesto v skupini B in so še bolj približala uvrstitvi na zaključni turnir.

Čeprav so Slovenci igrali z nekoliko spremenjeno postavo, brez Mitje Gasparinija in Danijela Koncilje, niso imeli proti sila povprečnemu tekmecu nobenih težav. Tonček Štern, Uroš Pavlović in Gregor Ropret, ki v prvih tekmah niso veliko igrali, so upravičili zaupanje selektorja Gianija in dokazali, da na njih lahko resno računa.

Ekipi se bosta v soboto pomerili še enkrat.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
DONOSNO
PromoPhoto
RECEPTI
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
PromoPhoto
KULTURA
Promo
SKRB ZASE
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
SKRB ZA VARNOST
Sovoznik
PromoPhoto
SPREMEMBA
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
VIDEO
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE