EVROPSKA LIGA

Še tretji dvojček zmag za odbojkarjee

Na gostovanju v Belorusiji slovenski odbojkarji dobili še drugo tekmo, a tokrat z veliko več težavami kot prvo.
STA, S. U.
 26. 7. 2015 | 20:22
 10. 9. 2025 | 14:54

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je v evropski ligi zabeležila še tretji dvojček zmag. Na gostovanju v Belorusiji je dobila še drugo tekmo, a tokrat z veliko več težavami kot prvo, saj je bil izid 3 : 2 (–21, 9, 14, –22, 10).

Varovanci Andree Gianija so v Brestu spet pokazali dva obraza, spet ni šlo brez velikih nihanj, posledica je izguba točke, ki pa ne bo bistveno vplivala na lestvico skupine B, saj bodo tudi po šestih tekmah še naprej v vodstvu. Slovenci so slabše servirali kot v soboto, v nizih, ki so ju izgubili, so naredili preveč napak, tudi napad ni bil učinkovit kot dan prej. A na koncu so vendarle pokazali, da so kakovostnejša ekipa od Belorusov, s katerimi se bodo merili tudi na oktobrskem evropskem prvenstvu v Varni.

Slovenci v Brestu ostajajo do srede, nato pa se selijo v romunsko Craiovo, kjer jih v petek in soboto čakata dva obračuna z Romunijo.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
SPREMEMBA
TEŽKE RAZMERE
Sovoznik
Promo
OSEBNE FINANCE
Promo
PRIHODNOST
INTERVJU
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
VIDEO
Promo
TVEGANJE
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
DONOSNO
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
SKRB ZASE
PremiumPromo
FRANJA
Photo
PRESENEČENJE
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
RECEPTI
INTERVJU
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
ŽIVLJENJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
KULTURA
PromoPhoto
ZDRAVJE