ODBOJKA

Slovenci redni del evropske lige končali z odliko

To je druga slovenska zmaga proti Grkom, saj so izbranci selektorja Andree Gianija že v soboto zmagali s 3 : 1.
STA, S. U.
 9. 8. 2015 | 22:10
 9. 9. 2025 | 09:32

MARIBOR – Slovenski odbojkarji so v tekmi desetega kroga evropske lige v Mariboru premagali Grčijo s 3 : 1 (23, 20, –23, 24). To je druga slovenska zmaga proti Grkom, saj so izbranci selektorja Andree Gianija že v soboto zmagali s 3 : 1 (13, 24, –18, 23). Slovenija je zmagala še desetič v rednem delu in je osvojila prvo mesto v skupini B.

Slovenski odbojkarji so z zmago v drugi tekmi proti Grkom in s skupno deseto z odliko končali predtekmovalni del evropske lige. Osvojili so prvo mesto v skupini B, 13. ter 14. avgusta pa jih v poljskem Walbrzychu čaka sklepni turnir lige. Njihov tekmec v polfinalu bo znan po ponedeljkovem žrebu.

 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
OSEBNE FINANCE
POČITNIŠKA MALHA
Promo
RAST
Promo
NASVET
Promo
NAPAD
Promo
TVEGANO
Sovoznik
Promo
ZDRAVJE
Promo
IZGUBA
Promo
ZAUPANJE
Promo
SKRB ZASE
Promo
RECEPTI
Promo
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Promo
ZAPOSLITEV
Promo
POVEZANI