VSTOPNICA V SVETOVNO LIGO

Slovenski odbojkarji v svetovni ligi

Slovenija – Makedonija 3 : 0
STA, M. U.
 14. 8. 2015 | 21:35
 9. 9. 2025 | 10:12

VROCLAV – Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je izpolnila še drugi veliki cilj v sezoni. Potem ko si je maja zagotovila nastop na oktobrskem evropskem prvenstvu, je na zaključnem turnirju evropske lige v poljskem Walbrzychu osvojila prvo mesto in se uvrstila v svetovno ligo. V finalu je s 3 : 0 (21, 20, 17) gladko premagala Makedonijo.

Slovenci so prevladovali vso tekmo, ostali mirni tudi v obdobju, ko so zašli v črne minute, brez katerih tudi tokrat ni šlo, a se z njimi po veliki zmagi in dolgo pričakovanem uspehu ne bo nihče obremenjeval.

Pri Slovencih tako kot na prvi tekmi tudi tokrat ni nihče izstopal, vloge so si dobro porazdelili, pohvale za opravljeno delo zaslužijo vsi. Seveda tudi selektor Andrea Giani, ki se je še enkrat izkazal pri vodenju tekme.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Sovoznik
PromoPhoto
KULTURA
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
DONOSNO
Photo
POČITNIŠKA MALHA
Promo
POVEZANI
Promo
SKRB ZASE
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
RECEPTI
PromoPhoto
SPREMEMBA
VIDEO