LONDON – Slovenski kanuist Benjamin Savšek je na svetovnem prvenstvu v Londonu osvojil srebrno medaljo. Savšek, ki je na lanskem SP v Deep Creeku v ZDA prav tako osvojil srebrno kolajno, je zaostal le za Britancem Davidom Florencem.
Že z uvrstitvijo v finale si je Savšek priboril tudi kvoto za nastop na olimpijskih igrah 2016 v Riu de Janeiru.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
