NEW YORK – Slovenska teniška igralka Katarina Srebotnik je uspešno prestala prvi krog konkurence dvojic na zadnjem turnirju sezone za grand slam v New Yorku. Srebotnikova, ki je skupaj s Francozinjo Caroline Garcia peta nosilka v tej konkurenci, je ugnala Tajvanko Činvej Čan in Hrvatico Darijo Jurak s 6 : 3 in 6 : 2.
V drugem krogu ju čakata boljši iz dvoboja med Američankama Madison Keys in Liso Raymond ter Belgijko Kirsten Flipkens in Britanko Lauro Robson.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
