SÖLDEN – Po včerajšnjem prvem ženskem veleslalomu v tej sezoni, kjer smo v finalni vožnji imeli eno Slovenko, so danes ledenik zasedli moški. Tekmo je odprl severni sosed Marcel Hirscher, ki je lani tukaj zmagal. Prvi Slovenec, ki se je pognal po progi, je bil Žan Kranjec s številko 47, Klemen Kosi pa je startal s številko 64. Prvi je tekmo končal na 33. mestu, Kosi pa je odstopil.
Po prvi vožnji sicer vodi Američan Ted Ligety pred Hirscherjem (+ 0,17) in Francozom Thomasem Fanarajem (+ 0,33).
Naj omenimo, da pri moški reprezentanci po novem sodeluje tudi Andrea Massi, partner za eno leto upokojene Tine Maze, ki opravlja naloge zunanjega sodelavca in strokovne podpore in pomoči trenerjem.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
