NAPAD

V Söldnu brez Slovencev v finalu

Pri moški reprezentanci po novem sodeluje tudi Andrea Massi.
A. L.
 25. 10. 2015 | 09:15
 9. 9. 2025 | 03:22

SÖLDEN – Po včerajšnjem prvem ženskem veleslalomu v tej sezoni, kjer smo v finalni vožnji imeli eno Slovenko, so danes ledenik zasedli moški. Tekmo je odprl severni sosed Marcel Hirscher, ki je lani tukaj zmagal. Prvi Slovenec, ki se je pognal po progi, je bil Žan Kranjec s številko 47, Klemen Kosi pa je startal s številko 64. Prvi je tekmo končal na 33. mestu, Kosi pa je odstopil.

Po prvi vožnji sicer vodi Američan Ted Ligety pred Hirscherjem (+ 0,17) in Francozom Thomasem Fanarajem (+ 0,33).

Naj omenimo, da pri moški reprezentanci po novem sodeluje tudi Andrea Massi, partner za eno leto upokojene Tine Maze, ki opravlja naloge zunanjega sodelavca in strokovne podpore in pomoči trenerjem.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
TEŽKE RAZMERE
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
Promo
KOLENO
Promo
KJE POLNITI
Sovoznik
Promo
ELEKTRIKA
Promo
FINANCE
Photo
PRESENEČENJE
Promo
LEPOTA
PromoPhoto
ZANIMIVO
Promo
DONOSNO
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
SUVERENOST
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE
VIDEO