ZAVRČ – Nogometaši Zavrča so v desetem krogu Prve lige Telekom Slovenije dokaj presenetljivo premagali Maribor z 2 : 1 (1 : 0). Zanimivo pri tem je, da je NK Maribor na tekmi zabil vse tri gole, a vseeno izgubil, saj je za vijoličaste zadel Damjan Bohar, avtogol pa sta dala Marko Šuler in Marwan Kabha.
Še najbolj pa je navijače zbodla napaka vratarja Jasmina Handanovića, ki je tako tudi dodal svoj delež, da so se Mariborčani iz Zavrča vrnili popolnoma osramočeni.
Več pa na priloženem posnetku.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
