ZAVRČ – Nogometaši Zavrča so v 14. krogu izgubili proti Gorici z 1 : 2. Domače je prvič na uradni tekmi slovenskega prvenstva vodil novi trener, Avstrijec Peter Pacult.
Zavrč na devetih ligaških tekmah še ni premagal Gorice, ta niz pa se je nadaljeval tudi danes. V 15. krogu bo Zavrč prihodnjo soboto gostil Celje, Gorica pa dan pozneje Domžale.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
