MIAMI – Slovenski košarkar Goran Dragić (29) se je po poročanju ameriških novinarjev (Tim Richardson iz Miamija) odločil, da izpusti evropsko prvenstvo, ki se začne 5. 9. v Zagrebu. Želi se pripraviti na novo sezono in se drugič v svoji NBA-karieri uvrstiti v končnico. Za nameček bo avgusta še drugič postal očka.
Goran je letos julija sklenil 90-milijonsko pogodbo z Miamijem, kamor je prišel februarja letos iz Phoenixa. V zadnjem delu minule sezone sta v Miamiju igrala družno z bratom Zoranom, ki pa je bil včeraj poslan v Boston.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
